Де працюють прикладні фізики?

Ми провели статистичний аналіз місць працевлаштування випускників нашої кафедри за останні 5 років. І ось декілька прикладів працевлаштування: науковий та інженерний співробітник в R&D департаментах компаній та науково-дослідних центрах , інженер-конструктор, інженер-проектувальник, інженер БПЛА, Optical Design Engineer, інженерелектроніки, біомедичний інженер, розробник 3D-моделей, інженер-дизайнер, Data Scientist, Data Analyst, Machine Learning Engineer, FEA/FEM simulation engineer.

Ще хочеться додати, що студенти кафедри прикладної фізики починають свій професійний шлях у високотехнологічних компаніях ще під час навчання. І наша студентка Олександра передає вітання абітурієнтам з відрядження у Китаї!