День відкритих дверей КПІ Абіт FEST

18.05.2024 відбувся день відкритих дверей КПІ Абіт FEST.
Кафедра прикладної фізики прийняла участь у цьому вражаючому незабутньому заході.

Всі бажаючі мали змогу особисто поспілкуватись зі студентами та викладачами.  Отримали інформацію про перспективи майбутнього працевлаштування і звичайно про умови вступу на спеціальність 105 Прикладна фізика та наноматеріали.
Крім того, перед абітурієнтами було продемонстровано оптичні ілюзії, енергеію світла, землі та тепла.
Магію матеріалів з ефектом пам'яті форми та тепловізора.

Подвитися стрім, як це все відбувалося ви можете на сторінці нашого інстаграму https://www.instagram.com/apd.ipt/