ХХІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вченихХХІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики"
 Запрошуємо студентів, аспірантів та молодих науковців (віком до 35 років) до участі у ХХІІ Всеукраїнській науково-практичної конференції "Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики"
Планується робота наступних наукових секцій:
• актуальні питання сучасної фізики
• фізика енергетичних систем
• математичні методи кібернетичної безпеки
• актуальні проблеми криптографічного захисту інформації
• системи та технології кібернетичної безпеки
• фізико-технічні аспекти кібербезпеки
• математичного моделювання та аналізу даних

📝 Реєстрація.
📋 Детальніше на сайті.