Екскурсія до дослідного центру Хуавей
02 жовтня 2023 представники Київського дослідного центру Хуавей провели екскурсію для студентів 3 та 4 курсів, викладачів кафедри прикладної фізики Навчально-наукового Фізико-технічного інституту.
![](https://www.upload.ee/files/15754882/photo_2023-10-02_16-00-49.jpg.html)
![](https://i.imgur.com/SiMbFuh.jpg)
Під час надзвичайно цікавої зустрічі студенти мали чудову нагоду ознайомитися із можливостями та унікальним обладнанням R&D лабораторії, структурою та основними науково-технічними задачами, що вирішує центр.
На завершення директор Київського дослідного центру Сун Ю Ко наголосив на важливості співпраці між центром і кафедрою прикладної фізики, закликав студентів добре навчатися, щоб мати можливість згодом влитися в колектив центру і успішно вирішувати челенжеві науково-технічні і технологічні задачі. На останок учасники висловили впевненість у поглибленні співпраці як в області освітньої діяльності, так і наукових та науково-технічних досліджень.![](https://i.imgur.com/hK6eBEf.jpg)
![](https://www.upload.ee/files/15754882/photo_2023-10-02_16-00-49.jpg.html)
![](https://i.imgur.com/SiMbFuh.jpg)
Під час надзвичайно цікавої зустрічі студенти мали чудову нагоду ознайомитися із можливостями та унікальним обладнанням R&D лабораторії, структурою та основними науково-технічними задачами, що вирішує центр.
На завершення директор Київського дослідного центру Сун Ю Ко наголосив на важливості співпраці між центром і кафедрою прикладної фізики, закликав студентів добре навчатися, щоб мати можливість згодом влитися в колектив центру і успішно вирішувати челенжеві науково-технічні і технологічні задачі. На останок учасники висловили впевненість у поглибленні співпраці як в області освітньої діяльності, так і наукових та науково-технічних досліджень.
![](https://i.imgur.com/hK6eBEf.jpg)