Вітаємо з 8 Березня

Любі наші пані та панянки. Шановні колежанки.

Давним-давно  вважалось, що 8 Березня - то про права жінок, а по модному за гендерну рівність. Та більшість посполітих вірила, що то про жіноче свято, про слабку прекрасну стать. Цей рік показав, що наші жінки не тільки неймовірно прекрасні, вони сильні, жертовні, і своїм щоденним подвигом любові і піклування про рідних, близьких, військо та країну зачарували весь світ. Дякуємо вам за те, що ви є, дякуємо, що надихаєте нас кожного дня, дякуємо за любов та ніжність, що даруєте всьому навколо - дітям, чоловікам, батькам. Нехай цей день буде завжди для вас світлим і радісним, даруючи нам всім промені надї і віри, що всі буде добре, що вже весна і це весна нашої перемоги.

Щастя вам і всім вашим близьким,

чоловіча половина колективу кафедри.

P.S.
Букет на замовлення Ярослава Дмитровича зробив ШІ