Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Новини

Семінари присвячені роботі з науково-технічною інформацією. Листопад 2022

Семінари присвячені роботі з науково-технічною інформацією. Листопад 2022

Шановні колеги!

Запрошуємо вас  долучитися до безкоштовних вебінарів українською мовою про ресурси компанії Clarivate Analytics, що відбудуться 1, 8, 10, 17, 22, 29 листопада.
Щоб взяти участь у вебінарі на платформі Webex необхідна попередня реєстрація на кожний обраний вебінар окремо. Оберіть зручний час, перейдіть за відповідним посиланням, натисніть слово Register та заповніть анкету.
За добу та за годину до початку вебінару надійдуть листи нагадування з гіперпосиланням для підключення. Розпочати підключення необхідно НЕ РАНІШЕ ніж за 5–10 хвилин до відповідного вебінару. За умови прослуховування більше 90 % основного часу (лише для вебінарів у Webex), протягом трьох робочих днів по закінченню надсилається електронний сертифікат учасника.

NB! Зверніть увагу, що WEBEX не підтримує операційну систему ХР та чутливий до версій браузерів. Проконсультуйтеся з системним адміністратором вашої установи про можливість підключення до початку занять.

 Розклад вебінарів:

 • 1 листопада 2022
  ТемаПошук та аналіз патентної інформації
  Тези: Derwent Innovations Index (DII) - одна з 15 баз на платформі Web of Science.  DII це колекція унікальної патентної інформації з понад 50 патентних органів з 1963 року, що міститься в Derwent World Patent Index.   На вебінарі розглянемо контент, можливості, використання DII, доступні варіанти пошуку й аналізу патентів та їхніх родин і використання даних у науковій роботі. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
  Реєстрація:
  10:15–11:15  https://bit.ly/3Sxf06Y
  16:15–17:15 https://bit.ly/3TJXjlr
 • 8 листопада 2022
  ТемаБазові можливості роботи в Web of Science Core Collection
  Тези: Даний вебінар для початківців, що лише починають роботу з ресурсами Clarivate. Що індексується і як відбирається контент до Web of Science Core Collection. На онлайн демонстрації засвоїмо роботу з оновленим інтерфейсом, налаштування персонального кабінету, базовий пошук, поля і оператори, символи скорочення та заміни. Визначимо алгоритм пошуку відповіді на питання: Які документи є за моєю темою, які з них викликають більшу увагу інших науковців, де вони надруковані, якими грантами підтримані, хто є лідером даних досліджень, як з ними зв’язатися, як отримати повний текст документу. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
  Реєстрація:
  10:15–11:15 https://bit.ly/3Dmmi9g
  16:15–17:15 https://bit.ly/3eX7lAP
 • 10 листопада 2022
  Тема: Відкритий доступ та відкрита наука.
  Тези: 24 по 30 жовтня запланований черговий Міжнародний тиждень відкритого доступу. Цьогорічна тема «Відкритість для кліматичної справедливості». Протягом вебінару про історію та виклики відкритого доступу, як він позначається і буде впливати на будні науковців. Проаналізуємо впливовість відкритих та традиційних публікацій за допомогою Web of Science та InCites. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
  Реєстрація  оберіть звучний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету:
  10:15–11:15  https://bit.ly/3TlBfh0
  16:15–17:15  https://bit.ly/3t5Laxi
 • 17 листопада 2022
  ТемаДодаткові можливості Web of Science Core Collection
  Тези:  Вебінар присвячений розширеному пошуку (Advanced search) та пошуку в пристатейній бібліографії (Cited References). Як побудувати запит, на що звернути увагу, які можливості дає комбінація пошуків. Скільки робіт, в певному виданні або за певною темою та за певні роки надрукував науковець чи установа. Як перевірити скільки робіт певного журналу проіндексовані. Як і ким цитуються документи науковця або видання, які не проіндексовані у Web of Science Core Collection. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
  Реєстрація:
  10:15–11:15 https://bit.ly/3CVQir5
  16:15–17:15 https://bit.ly/3TC4Eni
 • 22 листопада 2022
  ТемаПідбір журналу для публікації
  Тези: Мета публікації. Види журналів. Критерії якості. Бізнес модель або чи можна надрукуватися безкоштовно. Оформлення статті. На що звертають увагу рецензенти. Строки публікації. Пошук та аналіз видань за допомогою Web of Science, Journal Citation Reports, Master Journal List, Manuscript Matcher. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
  Реєстрація:
  10:15–11:15 https://bit.ly/3CYRaee
  16:15–17:15 https://bit.ly/3DkUVMF
 • 29 листопада 2022
  ТемаДані та метрики Web of Science з різними API від Clarivate
  Тези: API Web of Science безперешкодно інтегрують найкращі світові дані про публікації та цитування, надаючи вам гнучкість та контроль над високоякісними та нормалізованими бібліометричними показниками.  API Web of Science від Clarivate розширюють можливості систем вашої установи, ваших дослідницьких порталів, а також можливості аналізу та оцінки. Ця сесія має на меті надати вступ до API Web of Science, InCites та JCR, а також запропонувати практичні методи для початку роботи. Приєднуйтесь до наших експертів, щоб дізнатися більше про те як отримати доступ до API та варіанти використання API (на основі інтеграції даних та на основі проектів)
  Реєстрація:
  10:15–11:15 https://bit.ly/3zqMXPV

 

Також ви можете долучитися до сесії  «Запитай про Web of Science», що проходить щочетверга о 12:15-12:35. Протягом сесії надаються відповіді на усі питання учасників заходу, за бажанням можна залишити питання заздалегідь: https://forms.gle/gMNeUEFD9CNupMBv8

Посилання та параметри підключення

Інформація надана Центром інформаційної підтримки освіти та досліджень Науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»