Опитування щодо вибіркових дисциплін

На минулому тижні було проведено кафедральне опитування студентів 4го курсу, що завершують навчання в бакалавраті. Опитування щодо вибіркових дисциплін професійного спрямування які можуть вивчатись на 1-му курсі магістерської підготовки, та окремим питанням: можливість запропонувати інші дисципліни.

Результати опитування були обговорені під час засідання кафедри та будуть враховані при подальшому корегуванні навчальних планів магістрів та освітньої програми "Прикладна фізика".