Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Новини

Науковий семінар "Оцінка параметрів концепту гібридної електрохімічної рушійної установки літального апарата"

Науковий семінар "Оцінка параметрів концепту гібридної електрохімічної рушійної установки літального апарата"

Шановні студенти, аспіранти та викладачі кафедри Приладної фізики, 9-го червня 2022 року о 16:10, студент 1 курсу магістратури кафедри прикладної фізики НН ФТІ, група ФФ-11мн Макарчук Богдан Олексійович запрошує вас взяти участь у науковому семінарі за темою "Оцінка параметрів концепту гібридної електрохімічної рушійної установки літального апарата".

Семінар є частиною регулярного наукового семінару кафедри прикладної фізики КПІ ім. Ігоря Сікорського. Тематика семінару буде стосуватись напрямку наукової діяльності викладачів та студентів кафедри прикладної фізики, який ще не був висвітлений на нашому науковому семінарі - це дослідження в галузі новітніх джерел енергії та енергетичних систем.

Анотація семінару:

У сфері ракетного двигунобудування станом на зараз існує проблема підвищення ефективності двигунів для роботи у перехідних середовищах або ж за умов, де потрібна найбільша питома енергія робочого тіла на одиницю її маси. Наявні типові хімічні ракетні рушійні установки вирішують цю проблему лише частково, зазвичай жертвуючи іншими показниками, таким чином обмежуючи сферу використання установки до конкретних ступеней спеціалізованої ракети-носія.

Ми ж розглянемо інший, альтернативний підхід до даної науково-технічної проблеми - гібридизацію ракетного двигуна як такого, шляхом надання енергії робочому тілу реактивного двигуна як за рахунок хімічної реакції згоряння компонентів палива, так і за допомогою згенерованого у межах установки електромагнітного поля.

Даний підхід у межах саме ракетного двигуна є новим, і тому він потребує нової методики розрахунку параметрів установки і схеми технічної реалізації пристрою.

Саме ці два аспекти і будуть розглянуті упродовж нашої зустрічі.

Час проведення семінару 16:10

Семінар буде проводитись онлайн на платформі zoom.us.
Для отримання посилання необхідно зареєструватися заповнивши гугл-форму (якщо ви вже реєструвались на попередній семінар, посилання буде надіслано автоматично).
На вказану у google-формі пошту буде надіслано посилання на конференцію.
Також ви можете зазделегіть поставити питання доповідачу заповнити гугл-форму.

Досвід попередніх семінару показав необхідність поліпшити організацію проведення семінару, тому було вирішено не розміщувати одразу посилання на конференцію, а проводити попередню реєстрацію. Просимо вибачення за можливі незручності та в разі появи проблем звертайтесь до технічного організатора ст. викладача кафедри ПФ Беха Станіслава.

На нашому youtube каналі розміщено відео-запис семінару.