Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

До уваги викладачів - пошук наукових партнерів

Категорія Наука

Шановні колеги викладачі-науковці, КПІ ім. Ігоря Сікорського ставить мету розвинути наукову співпрацю співробітників Унівеситету з науковими установами Європи та світу. Це має посилити наукову діяльність викладачів і надати нові можливості.

Важливим аспектом цієї роботи є посиленню підготовки проектних пропозицій від КПІ для подачі до конкурсів європейських проектно-грантових програм. Для цього є важливим практичні навички пошуку партнерів і нажаль, не всі наші вчені мають в цьому достатній досвід.

За результатами звернень співробітників із запитами, сформовано інструкцію як можна підшукати партнерів для формування консорціумів вчених, які (консорціуми) власно і подають проектні пропозиції на конкурси. Відповідно, у додатках (у PDF форматі і в DOCX форматi) подається інструктивний матеріал "Пошук партнерів для спільної участі в конкурсах програм ЄС за допомогою інструменту порталу Єврокомісії «Partner search»".

Фактично це є інструкцією (алгоритмом) з користування інструментом «Partner search», яка допоможе нашим вченим знайти партнерів для участі в конкурсах програм "Горизонт Європа", ERASMUS+ та інших програм.

Матеріал містить такі розділи:

  1. Як знайти відповідний конкурс проєктів;
  2. Як розібратися в умовах конкурсу;
  3. Як розмістити на сторінці конкурсу оголошення про пошук партнерів;
  4. Як знайти на дошці оголошень конкурсу відповідного партнера.


stanislawbeh
By stanislawbeh 04 квітня 2022
Розділи
Popular News