23.12.21 засідання кафедри ПФ

Шановні викладачі, 23 грудня 2021 року о 16.00 відбудеться засідання кафедри прикладної фізики. Засідання пройде онлайн на платформі zoom.us . Посилання на конференцію буде надіслано на особисті email адреси.

Порядок денний:

1. Про розгляд кандидатури доцента Монастирського Г.Є. на посаду завідувача кафедри прикладної фізики (доп.Іванова В.В.).
  2. Результати календарного контролю та підготовка до зимової сесії (доп.Ткач В.С. та куратори груп).
  3. Конкурсні справи.
  4. Різне.