Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Новини

Екскурсія до КП "Арсенал"

Екскурсія до КП "Арсенал"

22.10.2021 відбулась екскурсія на КП "Арсенал". Студенти четвертого і третього курсу, і викладачі кафедри прикладної фізики з великою цікавістю ознайомились з розробками підприємства на постійно діючій виставці та відвідали ряд лабораторій, в яких їм продемонстрували високотехнологічне наукове обладнання, зокрема, власні новітні розробки світового рівня.

Велику цікавість студенти виявили до приладів космічного призначення: мультиспектрометри для дистанційного зондування Землі, зоряні датчики, які встановлювались на ряді супутників: Січ, EgyptSat. Були продемонстровані прилади для систем орієнтації і навігації: гіроскопи, акселерометри та ін., які є унікальними в галузі. У екскурсантів була унікальна можливість "побачити зсередини" як кільцьові лазерні гіроскопи на різних етапах їх виготовлення, так і головки самонаведення.


Відвідали відділи традиційної інтерферометрії, кутових вимірювань та ін.

Надзвичайний інтерес викликали розробки відділу інтерферометрії в білому світлі, де студентам продемонстрували процеси оцінки форми (нанометрової точності) і якості обробки поверхонь з точністю до кількох ангстрем.


Стандарт з періодичною структурою.