Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Новини

Екскурсія студентів до Інституту технічної теплофізики

Екскурсія студентів до Інституту технічної теплофізики

22 жовтня 2021 студенти четвертого курсу спеціальності Прикладна фізика та наноматеріали, в межах профорієнтаційної роботи відвідали з екскурсією ВІДДІЛ ТЕПЛОФІЗИЧНИХ ОСНОВ ЕНЕРГООЩАДНИХ ТЕХНОЛОГІЙ Інституту технічної теплофізики НАН України.

Щиро дякуємо Борису Івановичу Баску  за можливість ознайомитися із проектом "Енергоефективний будинок пасивного типу" та Олександру Миколайовичу Недбайлу за надзвичайно цікаву та пізнавальну зустріч.

Під час екскурсії студенти оглянули повномасштабну науково-технічну та технологічну теплофізичну лабораторію з дослідження енергоефективності будівельних конструкцій. Це унікальний об’єкт, де передбачається незалежне та автономне функціонування будинку без підключення до централізованих мереж ресурсозабезпечення та його енергозабезпечення реалізується на основі використання альтернативних і відновлюваних джерел енергії.

Галерея новин

Image #338
Image #339