12.10.21 Засідання кафедри

Шановні співробітники кафедри прикладної фізики, 12.10.2021 р. о 16.15 у 215 аудиторії 11-го корпусу відбудеться засідання кафедри (з елементами тімбілдингу – запрошуються всі, включно із викладачами сумісниками)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Результати самоаналізу роботи кафедри (Ткач В.С.).
  2. Про затвердження складу ЕК на 2021/2022 навчальний рік (Пінчевська Н.О.).
  3. Про започаткування наукового семінару кафедри (Монастирський Г.Є., Іванова В.В.).
  4. Про залучення викладачів-сумісників до проведення профорієнтаційної роботи (Монастирський Г.Є., Іванова В.В.).
  5. Про рейтингову систему і організацію ефективної кооперації викладачами-сумісниками із кафедрою (Монастирський Г.Є., Ткач В.С.).
  6. Різне …

Для тих викладачів-сумісників, що в силу обставин непереборної сили не можуть взяти участь в засіданні, прохання приєднатися в on-line режимі за посиланням яке буде надіслано на електрону пошту.