Екскурсія студентів до інституту проблем матеріалознавства

30 вересня 2021 року студенти четвертого курсу спеціальності Прикладна фізика та наноматеріали, в межах профорієнтаційної роботи відвідали з екскурсією Центр електронної мікроскопії в Інституті проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича НАН України.

Під час екскурсії вони ознайомились із можливостями центру, побачили сучасні мікроскопи, що дозволяють отримувати зображення високої роздільної здатності (бачити окремі атоми) та аналізувати структуру і склад нанорозмірних об'єктів; дізналися багато нового про такі цікаві об'єкти як квазікристали, високоентропійні сплави, функціональні кераміки та багато іншого.

Це була перша екскурсія для студентів 4 курсу із низки запланованих в інститути НАН України та деякі RD компанії.

З нетерпінням очікуємо наступних.