Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Новини

Вітаємо випускників магістрів ФФ-91мн

Вітаємо випускників магістрів ФФ-91мн

Вітаємо студентів-магістрів групи ФФ-91мн Кришталь Анну, Полякова Володимира та Тимчишина Микиту з успішним захистом кваліфікаційних робіт та отриманням дипломів магістрів з Прикладної фізики та наноматеріалів. Щиро бажаємо подальших творчих та професійних звершень. Впевнені, шість років в стінах нашого інституту не пройшли даремно, і навіть якщо ви не будете працювати саме за тим напрямком за яким вас вчили, та наукова культура яку плекали в вас викладачі, допоможе розв'язувати життєві та професійні задачі які постануть в подальшому. Нам було приємно з вами працювати і скромно сподіваємось колись в майбутньому почути від вас "Ми прийшли розповісти як стали відомими науковцями, фаховими професіоналами, чи просто спасибі вам...". Успіхів!

Також всі бажаючі можуть ознайомитись з дипломними роботами випусників та переглянути відео захисту на сторінці дипломних робіт.