Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Новини

Відбувся семінар дослідницького центру Huawei Україна

Відбувся семінар дослідницького центру Huawei Україна

У пятницю 4-го червня 2021 року пройшов спільний онлайн семінар від Київського дослідницького центру Хуавей Україна для аспірантів і студентів спеціальності 105 Прикладна фізика і наноматеріали.

У семінарі прийняли участь 37 учасників серед яких студенти та викладачі різних курсів. Учасників семінару привітав директор центру містер Fu Xing та директор Фізико-технічного інституту Новіков Олексій Миколайович.

В основній частині виступив завідувач кафедри Фізики енергетичних систем академік НАН України Халатов Артем Артемович. Він окреслив переваги фізтехівської системи освіти і необхідність розвитку співпраці кафедр ФТІ та дослідницького центру Huawei. Завідувач кафедри ПФ професор Воронов Сергій Олександрович також наголосив на важливості співпраці.

Доцент кафедри ПФ Монастирський Генадій Євгенович презентував наукові напрямки кафедр ПФ та ФЕС і представив здобутки молодих викладачів і студентів.

Після цього провідний експерт дослідницького центру Huawei Україна Сергій Хайрнасов провів лекцію про проблематику сучасної мікроелектроніки і задачі центру. Доповіді семінару зацікавили студентів і викладачів, а відповідно вони задавали питання і приймали активну участь у дискусії.

За результатами семінару Академік Халатов А.А. запропонував розробити навчальний курс "Системи охолодження в мікроелектроніці" і експерти Хуавей підтвердили, що такий курс може бути корисним. Домовились про подальші кроки, зокрема можливість підписання договору про співпрацю і дуальну освіту. Директор Fu Xing сказав, що це лише початок і Хуавей зацікавлений в подальшій співпраці. Особливо він відмітив розробки в напрямку реакційних з'єднань за допомогою нанофольг. Домовились про додаткову зустріч, щоб обговорити можливу співпрацю в цьому напрямку.

Модератором семінару був менеджер з кооперації центру Huawei Микола Ушаков.