Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Новини

16.04.21 науковий семінар "Спінтроніка: від магнітних голівок до антиферомагнітних чипів"

16.04.21 науковий семінар "Спінтроніка: від магнітних голівок до антиферомагнітних чипів"

Запрошуємо 16-го квітня 2021 року о 16:00 аспірантів, студентів старших курсів та всіх зацікавлених взяти участь у науковому семінарі "Спінтроніка: від магнітних голівок до антиферомагнітних чипів", який проведе доктор наук, професор університету ім. Йогана Гутенберга міста Майнц, Німеччина - Гомонай Олена Василівна.

Анотація до семінару: Донедавна інформаційні технології спиралися на фізику 20 сторіччя і використовували магнітні поля для керування феромагнетиками, електричні струми для керування зарядами. В цій доповіді я розкажу, як фізика 21 сторіччя змінила ці технології, як і чому електричний струм здатен керувати спіном електрона, що таке антиферомагнетики і чому в чому вони кращі за інші магнітні матеріали. Ми познайомимося із сучасними методами поляризації електричного струму, дізнаємося про спіновий ефект Хола та поле Нееля. Я також розкажу про те, яким чином можна "записувати" і "зчитувати" інформацію з антиферогманітних чипів і де вони можуть знайти застосування.

Мова презентації українська зі слайдами англійською.

Семінар буде проведено 16 квітня 2021 року о 16:00 онлайн на платформі Zoom (Підключитись до конференції ).

Відео-запис семінару на youtube каналі кафедри.

Для більш ефективної роботи семінару всіх бажаючих взяти активну участь в його роботі, поставити питання доповідачу, взяти участь в дискусії просимо завчасно попередити модератора зайшовши сюди.