10.03.21 Спільне засідання кафедри ПФ

10 березня 2021 року відбулось спільне засідання кафедри ПФ та ФЕС.

Засідання відбувалось онлайн на платформі онлайн-конференцій Zoom.us

Порядок денний який розглядався:

• Обговорення результатів роботи акредитаційной комісії з ОП бакалавра та магістра з прикладної фізики
  • Початок підготовки до акредитації ОНП доктора філософії з прикладної фізики
  • Про розвиток та підтримку інформаційних ресурсів кафедри facebook, telegram, сайт (залучення викладачів). Переклад на англійську мову
  • Про терміни закінчення контрактів та додаткових угод НПП
  • Про оновлення програми вступу до аспірантури
  • Різне

Під час засідання гаранти ОПП бакалавра Іванова В.В. та ОНП магістра Монастирський Г.Є. висловили подяку за плідну участь роботі по підготовці до акредитації освітніх програм з прикладної фізики та під час візиту акредитаційної комісії. Зокрема були згадані викладачі та допоміжний персонал кафедр ПФ та ФЕС:

• Пінчевська Н.О.
  • Ткач В.С.