Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Новини

Вітаємо з Новим роком!

Вітаємо з Новим роком!

Шановні викладачі, любі студенти та наші дорогі відвідувачі сайту, вітаємо вас з наступаючим 2021 роком!

В новому році бажаємо усім здоров'я та сил для втілення задумів та планів, бажаємо творчого натхнення та відчуття звершень.

2020 рік був особливим і багато хто скаже що не простим. Він проявив зміни які відбуваються в світі і в кожному суспільстві і у 2021 році бажаємо не втрачати зв'язків між один одним, цінувати та радіти кожной хвилиной свого життя та не забувати проявляти свої найкращі якості.

Для нашої кафедри наступний рік також має стати вирішальним з багатьох питань і викладацький колектив кафедри прикладної фізики радий нашому студентському колективу який завжди не тільки старанно опановує спеціальність але і приймає участь у житті кафедри та домогає у вирішенні багатьох питань. Сподіваємось, що у 2021 році ми так і залишимось дружно взаємодіючим колективом.