Формуємо групу інформаційної підтримки

Шановні студенти та викладачі, запрошуємо всіх не байдужих та спроможних, до роботи у групі інформаційної підтримки та висвітлення роботи кафедри прикладної фізики на сайті кафедри та у соціальних мережах.

Нам необхідні люди які можуть:

• шукати цікаві новини науки (перекладати, писати огляди)
  • розміщувати інформацію на сайт
  • адмініструвати сторінки та групи у соціальних мережах (facebook, instagram, telegram, twitter) - розміщення актуальних новин пов'язаних з навчанням, студентським життям, науковими подіями
  • доопрацьовувати та розвивати технічну складову сайту, дизайн сайту та інших матеріалів
  • приймати участь в створенні рекламних матеріалів спеціальності (відео)

Якщо у вас є фото, відео з життя кафедри, навчання студентів будемо раді якщо ви поділитесь ними для створення відео про нашу кафедру.

У нас в наявності є наступні матеріали:

Фото:

• Науковий семінар (професори)
  • Студ. Конференція (виступи студентів)
  • Інтел (викладачі+доповідачі)
  • Магічна лабораторія
  • Вступ до спеціальності (студенти)
  • Лабораторні (робота студентів, обладнання)
  • Гурток МІ-6
  • Територія КПІ
  • Phystechopen (призи, студенти розв’язують задачі)
  • Физбої
  • Захисти дипломних

Відео

• Студ. Конференція (виступи студентів в бібліотеці, слухачі в великій фізичній)
  • Семінар іноземного вченого (1-й корпус)
  • Магічна лабораторія (повне відео 11-го року – низька якість, шматочки відео 16-го року)
  • Вступ до спеціальності
  • Лабораторні (механіка – опис работи, тайм-лапс роботи студентів)
  • Експерименти (крапля в електричному полі, феромагнітна рідина)
  • Захисти дипломних

Оцінюйте свої сили, набирайтесь натхнення та сміливості та беріть у втіленні задумів.

Бажаючі можуть звертатись до Беха Станіслава

Галерея новин