Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Новини

Конференція ELNANO 2020

Конференція ELNANO 2020

22 квітня на базі факультету електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочала роботу 40-ва Міжнародна науково-технічна конференція IEEE «ELECTRONICS AND NANOTECHNOLOGY» («Електроніка і нанотехнології») – ELNANO-2020.

Конференція буде проходити 22-24 квітня 2020 року. Онлайн обговорення буде доступне до 1 травня 2020 р. Робоча мова англійська.

На розгляд учасників винесено 185 доповідей з 250 надісланих на її адресу. Ці доповіді вже опубліковані у спеціальному виданні, яке входить до провідних міжнародних наукометричних баз. Науковці працюватимуть у трьох секціях: «Micro- and Nanoelectronics» («Мікро- та наноелектроніка»), «Biomedical Electronics and Signal Processing» («Біомедична електроніка і обробка сигналів») та «Electronic Systems» («Електронні системи») (робочою мовою конференції є англійська, тому назви секцій подаються англійською).

Організаторами конференції є Інститут інженерів з електроніки та електротехніки IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers – всесвітня організація, яка існує вже понад століття і об`єднує приблизно 400 тисяч інженерів і дослідників з більш як 160 країн світу) та КПІ ім. Ігоря Сікорського в партнерстві з Американським оптичним товариством OSA (The Optical Society – професійне об'єднання осіб та компаній, що цікавляться оптикою та фотонікою, до його складу входять близько 22 тисяч членів з більш як 100 різних країн), Національним авіаційним університетом, Інститутом фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України та Науково-технологічним комплексом «Інститут монокристалів» НАН України.

Викладачі (Воронов С.О., Іванова В.В., Монастирський Г.Є.) та студенти (Мамчур Я., Чжен Г.) нашої кафедри беруть участь у конференції з доповіддю "Thermography investigation of soldered joints for LED mounting".

Конференція проходить онлайн. Всі можуть прийняти участь в обговоренні доповідей та задати питання учасникам. Для доступу до конференції треба надіслати запит на регістрацію через форму-заявки.

Програма конференції docx.