Оцінювання якості викладання та ліцензування випускної кафедри.

Шановні студенти та куратори груп - звертаємо вашу увагу на те, що розпочато студентське опитування в системі  eCampus щодо якості викладання.

Термін проведення : з 01.11.2017р. по 15.11.2017р включно.

Викладачі мають внести власне навантаження, а куратори нагадати студентам про початок голосування. Інформація про роботу системі ви можете знайти у відповідному розділі eCampus.

Також звертаємо увагу науково-педагогічних працівників кафедри про початок внутришньої акредитації кафедри. Викладачі мають заповнити необхідну статистичну інформацію у форматі шаблону та надіслати інформацію на email кафедри apd.ipt@gmail.com