До уваги викладачів - eCampus, атестація та e-mail кафедри

Шановні викладачі,

доводимо до вашого відома, що 25 жовтня В системі «Електронний кампус» були оновленні дані (робочі навчальні плани, студентський контингент).

Період внесення результатів атестації в систему «Електронний кампус» з 25.10.2017р. (14-00) по 06.11.2017р..

Внесення результатів припиняється з 07.11.2017р..

Нагадуємо, що для реалізації цього заходу необхідно:

1. Відповідальним - призначити кураторів на вкладці “Адміністрування” розділу “Куратор”.
  2. Кураторам - перевірити список групи, при необхідності внести корегування. Саме перелік студентів, якій відображується в даному списку, буде доступний викладачам для внесення результатів атестації.
  3. Викладачам - ввести власне навантаження, виставити атестацію.

Звертаємо увагу на зміни та оновлення в системі:

1. Розділ “Куратор” (оновлений)
    • Для всіх підрозділ розділу реалізований експорт даних в Excel.

• Впроваджений новий модуль “Логіни та паролі”. Даний модуль дозволяє куратору видати логіни та паролі студентам. При зміні паролю студентом - нові дані куратору не доступні. Якщо студент забув логін та пароль, то куратор має можливість нагадати поштову скриньку, яка була зазначена студентом при зміні даних.

• Сформовані логіни та паролі будуть доступні в розділі “Куратор” та надіслані відповідальним.
  2. Впроваджений новий розділ “Кодекс честі”:
    Дозволяє студентам та викладачам надати згоду, щодо принципів та норм, які визначені в наступних документах: «Кодексі честі НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»., “Правила внутрішнього розпорядку Національного технічного університету” та “Тимчасове положення про організацію освітнього процесу в університеті”.
    Якщо користувач не надав згоду, доступ до функціоналу системи «Електронний кампус» буду закритий.
  3. Впроваджений новий функціонал “Авторизація через facebook” .
    Для можливості авторизації через соціальну мережу необхідно здійснити прив'язку до e-mail, який використовується для авторизації в соціальній мережі, та підтвердити запит на зміну.
  4. Надалі вхід в систему здійснювати за посиланням https://ecampus.kpi.ua/

Також звертаємо вашу уваги, що для зручності та стабільності спілкування відбувається перехід на новий e-mail кафедри apd.ipt@gmail.com.