Кредитна мобільність. Проект з Університетом Салерно

Навчання за обміном для бакалаврів, магістрів та аспірантів, а також для  науково-педагогічних працівників (НПП) НТУУ “КПІ” у університеті Салерно (Італія).

Тривалість навчання для студентів та аспірантів: 1 семестр (другий семестр 2016/2017 н.р.)

Тривалість стажування для НПП : 10 днів

Кінцевий термін подачі документів: 15 листопада 2016 року.

Навчання за обміном для студентів НТУУ “КПІ” за напрямами:

• Environmental Science;
  • Physics Engineering;
  • Manufacturing;
  • Construction;
  • Biology;
  • Chemistry;
  • Mathematics;

Перелік академічних курсів представлений на веб-сторінці Університету

Навчання для студентів та аспірантів проходитиме англійською мовою. Для підтвердження знання англійської мови підійде сертифікат НТУУ «КПІ» на рівні для:

студентів та аспірантів – B1;

НПП (for teaching – В2.

Процедура подачі документів на конкурс НТУУ «КПІ»

У разі, якщо Ваша кандидатура буде обрана у результаті проведення конкурсу, Вам необхідно буде надати до приймаючого університету наступний список документів:
–  CV
–   cover letter (in English)
–
 transcript of records