Можливість підвищити рівень англійської мови

Шановні колеги!

Британська Рада в Україні (BRITISH COUNSIL) започаткувала проект «Англійська мова для університетів».

НТУУ «КПІ» включений до числа університетів, в яких розпочнеться реалізація цього проекту з 2016 року.

Завдання проекту:

-       суттєве покращення володіння англійською мовою викладачами університету;

-       збільшення числа курсів, що читаються англійською мовою;

-       забезпечення англомовних програм бакалаврської, магістерської підготовки, PhD для іноземців та громадян України;

-       створення системи  англомовного тренінгу викладачів  на факультетах (в інститутах) силами викладачів, що пройшли тренінг в BRITISH COUNSIL.

Планується, що протягом квітня 2016 р. КПІ підготує 2 списки викладачів для участі у проекті:

1-й список: викладачі-лектори спеціальних дисциплін, які викладають (викладатимуть) дисципліни англійською мовою;

2-й список: викладачі англійської мови факультету лінгвістики.

Протягом травня 2016 року викладачі обох груп пройдуть тестування в BRITISH COUNSIL

В кінці травня - на початку червня 2016 року відбудеться зустріч з фахівцем-тренером BRITISH COUNSIL,

після цього – 5-тиденний тренінг з фахівцем-тренером  BRITISH COUNSIL на території України.

(Деталі реалізації проекту будуть уточнюватись) .

До 22-го квітня 2016 року факультети мають подати списки з 1-2 викладачів.