План заходів з ecampus у другому семестрі 2015\16

До уваги студентів, викладачів та кураторів груп, розміщено план організаційних заходів щодо використання системи "Електронний кампус" в 2-му семестрі 2015 - 16 н.р.

Студенту:

Використовувати у навчальному процесі функціонали системи «ЕК»:

• «Дошка оголошень»
  • «Контакти»
  •  «Поточний контроль»
  • «РНП»
  • «Методичне забезпечення»
  • «Опитування студентів щодо якості викладання кредитних модулів»

Викладачу:

• в програмному модулі «Навантаження НПП» системи «ЕК» зазначити власне навчальне навантаження
  • для підвищення безпеки використання системи «ЕК» змінити власні паролі
  • протягом семестру зазначати відомості (шляхом введення балів) про поточну успішність студентів, включаючи атестації