Візит лауреата Нобелівської премії Деніела Шехтман

27 січня 2016 року до НТУУ “КПІ” завітає лауреат Нобелівської премії 2011 року за відкриття квазікристалів професор Деніел Шехман (Ізраїль).

Сфера діяльності проф.  Д. Шехмана – новітні матеріали, фізика і хімія твердого тіла та високі технології, засновані  на фундаментальних дослідженнях в цих галузях. Зустріч  відбудеться 27.01.2016 о 10.00 в залі засідань Вченої ради НТУУ “КПІ”.

Запрошуються студенти, аспіранти, викладачі і співробітники Фізико-технічного інституту. Буде цікаво!

Додаткова інформація на сайті НТУУ "КПІ"