Захист магістрів ФФ-21мн

Захист магістрів ФФ-21мн17 та 18 червня 2024р. відбувся захист магістерських дисертацій студентів групи ФФ-21мн.

Шановні магістри!

Вітаємо вас із успішним захистом дисертацій!

Цей важливий етап вашого наукового шляху знаменує собою результат наполегливої праці, глибоких досліджень та невпинного прагнення до знань. Ваші зусилля та відданість справі принесли заслужені плоди, і ми пишаємося вашими досягненнями.

Захист дисертації є вагомим підтвердженням вашої професійної компетентності та наукового потенціалу. Це значущий крок на шляху до нових звершень і можливостей. Ви здолали чимало труднощів, знайшли відповіді на важливі питання та зробили свій внесок у розвиток науки. Ваша праця є гідним прикладом для майбутніх поколінь.

Бажаємо вам не зупинятися на досягнутому, сміливо рухатися вперед і досягати нових вершин. Нехай ваші знання та досвід служать на благо суспільства, а ваші наукові здобутки стануть міцним підґрунтям для подальших успіхів.

Ще раз вітаємо вас із цим важливим досягненням! Бажаємо здоров'я, щастя та нових наукових звершень.

З повагою, колектив кафедри!
У фотогалереї ви можете переглянути деякі фото захисту та скріни zoom доповідей.