Щирі Вітання випусникам - бакалаврам 2023 року

13 липня 2023 р. випускники КПІ ім Ігоря Сікорського,  навчально-наукового фізико-технічного інституту кафедри прикладної фізики отримали дипломи бакалавра державного зразка.

Вітаємо випускників з цією важливою подією!

Бажаємо щастя і міцного здоров’я, миру і злагоди, кар’єрних здобутків та професійних досягнень!

Не зупиняйтеся на досягнутому, будьте сильними та цілеспрямованими, працюйте, творіть, досягайте найвищих вершин свого життя!

Бажаємо нашим бакалаврам успіхів у подальшому навчанні!
Бажаємо вам оптимізму, творчої наснаги і віри у власні сили, а також успішного складання вступних випробувань до магістратури!

Ми з радістю чекаємо на вас!

Частина фото з урочистого вручення дипломів нашим випускникам бакалаврам в google-галереї (всі фото включаючи особисті будуть розміщені згодом та про це буде повідомлено)

Відео з урочистого вручення дипломів на Youtube