Міжнародна конференція «Нанотехнології та наноматеріали» (НАНО-2023)

16–19 серпня 2023 року в Буковелі триватиме 11-а Міжнародна конференція «Нанотехнології та наноматеріали» (НАНО-2023).
Формат – гібридний: очно й онлайн. Ініціатор і головний організатор заходу – Інститут фізики НАН України. Міжнародні партнери – Національний університет «Львівська політехніка» (Україна), Тартуський університет (Естонія), Туринський університет (Італія), Університет П’єра і Марії Кюрі (Франція), компанія «European Profiles A.E.» (Греція), Представництво Польської академії наук у Києві, Анжеський університет (Франція), Гейдельберзький університет Рупрехта-Карла (Німеччина).

Мета заходу – сприяння налагодженню наукових контактів і дискусіям між ученими з різних наукових напрямів і з різних країн світу.

У 2012–2022 роках цю конференцію проводили разом із міжнародними літніми школами «Нанотехнології та наноматеріали: від фундаментальних досліджень до інновацій», які дали змогу молодим ученим ознайомитись із сучасними дослідницькими та прикладними проблемами в царині нанонауки, а отже, посприяли подальшій реалізації нанотехнологій в інноваціях відповідно до суспільних потреб.

Тематичні напрями конференції:
• фізико-хімічне наноматеріалознавство;
• нанобіотехнології для охорони здоров’я;
• нанорозмірна фізика;
• нанокомпозити та наноматеріали;
• мікроскопія нанооб’єктів;
• наноструктуровані поверхні;
• нанооптика та нанофотоніка;
• наноплазмоніка та поверхнево-підсилена спектроскопія;
• нанохімія та нанобіотехнологія.

Робоча мова: англійська.

Форми участі: очна й онлайн.

Тези доповідей приймаються до 25 травня 2023 року.

Організатори сподіваються, що конференція NANO-2023 об’єднає понад 700 науковців з більш ніж 30 країн світу, які поділяться останніми досягнення науки та нанотехнологій.

Більше інформації шукайте на сайті конференції.