10.05.23 Засідання кафедри ПФ

10.05.23 Засідання кафедри ПФШановні викладачі!
10 травня о 16.10 відбудеться засідання кафедри прикладної фізики в очному форматі.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
  1. Результати опитування студентів і робота над сайтом кафедри (Монастирський Г.Є.).
  2. Теми бакалаврських робіт студентів та їх анотації. (Долгошей В.Б., Монастирський Г.Є.).
  3. Календарний контроль успішності студентів та рейтинг викладачів (Ткач В.С.).
  4. Підготовка до конференції (Пономаренко С.М.).
  5. Вступна кампанія. Events: підготовка. (Монастирський Г.Є.).
  6. Спільне фото (штатні викладачі, сумісники, аспіранти).
  7. Різне.

Для тих, хто з об'єктивних причин не зможе взяти участь в очному форматі  буде організовано онлайн трансляцію, але в такому разі ви не попадете на загальне фото колективу кафедри .