Вітаємо студентів з отриманням премії НАНУ

Щиро  вітаємо студентів групи ФФ-21мн Коваля Сергія та Пенькового Тимофія з отриманням премій Національної Академії Наук України для студентів вищих навчальних закладів. Бажаємо подальших наукових здобутків та творчих результатів.

22-го лютого 2023 року на засіданні президії НАН України було присуджено премії за кращі наукові роботи

• Ковалю Сергію Олександровичу за роботу "Комп'ютерне моделювання вимушеної кавітації". Науковий керівник Димитрієва Н.Ф.
  • Пеньковому Тимофію Олександровичу за роботу "Електромагнітна система вихрового обертального руху металу для відбивної печі".