СТФ у Парижі

СТФ у ПарижіПросто зараз розгорається жорсткий бій на Міжнародному Студентському Турнірі Фізиків в Парижі. Українську команду від фізтеху і в цілому від КПІ представляє студентка групи групи ФФ-11 другого курсу  кафедри прикладної фізики Аня Красильникова. 24.04.2023 команда України виступила дуже добре, зокрема і завдяки Ані. Великий респект також Дарині Сич, капітану команду, студентці КНУ, що знаходиться серед лідерів в персональній першості. У команди дуже хорощі шанси на проходження у напівфінал.
Підтримаємо команду фізиків, тримаємо кулачки за них і спостерігаємо за грою в інеті!

Посилання, як для гравців, так і для спостерігачів:
  • РОЗКЛАД  (Майте на увазі, час середньоєвропейський: в Україні буде +1). Усі модифікації будуть на сервері Дискорд (для учасників).
  • ХТО З КИМ ГРАЄ
  • ХІД БОЮ (треба клікнути на назву кімнати): ви побачите на що викликали, хто виступає, поточні оцінки, in real time. Після бою там також з'являться розширені фідбеки від жюрі (зіскановані)
  • ПОТОЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ - оновлюються після кожного бою
  • УМОВИ ЗАДАЧ (завжди корисно)
  • Статистика по задачах - скільки/хто грав,
  • Ukraine Team Page - статистика по грі, інформація про бої, тут туж можна дивитись IRT інформацію про стан гри команди.
  • + там же посилання на стріми з аудиторії Олега
  • + лінк на ZOOM виступ Олега  (Meeting ID: 633 788 9562 Passcode: 9nfndW)