Засідання кафедри ПФ

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ!

12 квітня о 16.10 відбудеться засідання кафедри ПФ в режимі офлайн. Для тих, у кого четверта пара онлайн буде організовано онлайн трансляцію у zoom.

Прохання до викладачів сумісників, що забезпечують вибіркові дисципліни, і забезпечують 3 напрями підготовки знайти можливість взяти участь в засіданні

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вступна кампанія. Про участь викладачів в предметних та атестаційних комісіях і обсяг держзамовлення. (доп. Монастирський Г.Є.).
  2. Про вибіркові ОК та вибір студентів (доп. Пінчевська Н.О., Монастирський Г.Є.).
  3. Про результати календарного контролю (доп. Пінчевська Н.О.).
  4. Про результати ректорського контролю (Кривенко-Еметов Я.Д.).
  5. Питання щодо навчання офлайн (доп. Монастирський Г.Є.).
  6. Про теми студентських робіт та роботу семінару (Монастирський Г.Є.).
  7. Різне.