Студентські досягнення

Серед студентів 1-го курсу в нас є професійний спортсмен.
Студент групи ФФ-21 Адріан Овчаренко - на чемпіонаті Світу «Комбат самозахист ІСО», що пройшов 14-16 жовтня 2022 в Угорщині у складі збірної України отримав одразу дві нагороди.
Вихованець спортивного клубу Броварської громади СК «Атлет»
Адріан Овчаренко (16-18 до 60кг)
К-1 та кік-лайт – 1 місце,
орієнтал-бокс – 2 місце.
У загальнокомандному заліку перемогу отримали представники Великобританії, друге місце посіла збірна України і треті – господарі чемпіонату – угорці.
Кафедра вітає із здобутками студента групи ФФ-21 Адріана Овчаренко, та пишається своїми студентами.

Галерея новин

Image #437