Науковий семінар за участю професора Ульріха Т. Шварца

Науковий семінар за участю професора Ульріха Т. Шварца09.12.2022 о 16-00 відбувся науковий семінар кафедри прикладної фізики  на тему: «Світлодіодні та хвилеводні багатоканальні оптичні стимуляційні зонди для оптичних кохлеальних імплантатів»
Доповідач: професор Ульріх Т. Шварц Технічний університет Хемніца · Факультет природничих наук. Німеччина.
09.12.22 Scientific seminar "LED and waveguide-based multichannel optical stimulation probes for optical Cochlea Implants"
Speaker: Professor Ulrich Theodor Schwarz Technische Universität Chemnitz · Department of Natural Sciences