Зустріч із стейкхолдерами із ІЕЗ ім. О.Є.Патона

4 листопада 2022 року відбулася зустріч із партнерами і колегами із інституту електрозварювання ім. О.Є.Патона НАН України. В зустрічі взяли участь завідувач кафедри прикладної фізики Монастирський Г.Є., доцент кафедри Долгошей В.Б., завідувач відділу зварювання пластмас д.т.н. Юрженко М.В. та провідний науковий співробітник Дамченко В.Л.

Співробітнки кафедри детально ознайомилися із тематикою роботи відділу, можливостями дослідницького обладнання відділу - рентгенівським дифрактометром XRD-7000, машиною для механічних випробувань AGS-10kNX, аналізатором розмірів частинок дзета-потенціалу та молекулярної маси LiteSizer 500, електронним мікроскопом Jeol-100CX, обладнанням для пробопідготовки. Плідній дискусії не завадили складні реалії нашого часу - раптове виключення електроенергії.

Обговорювались можливості співпраці між кафедрою і відділом, спільне керівництво науковою роботою здобувачів вищої освіти, можливості участі в спільному поданні пропозиції по науковим проектам, включно із міжнародними.

Заплановано протягом місяця участь співробітників відділу в роботі наукового семінару кафедри із лекцією з тематики "Soft matter physics"