9 листопада 2022 Засідання кафедри ПФ

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ! 09.11.22 р. о 16.10 відбудеться засідання кафедри прикладної фізики.

Засідання пройде онлайн на платформі zoom.us. Посилання на конференцію буде надіслано на особисті email адреси. Можливість підключення та реєстрації буде відкрито о 16:00. Прохання не запізнюватись.

З метою забезпечення надійного (мережецентричного) проведення засідання прохання всім доповідачам підготуватися і за можливості скинути матеріали доповіді (презентації, тези доповіді тощо) на якусь із адрес: кафедри, Беха С.В., Монастирського Г.Є., Іванової В.В., Пономаренко С.М.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про оновлення освітніх програм  (Монастирський Г.Є., Іванова В.В., 15 хв.).
  2. Обговорення результатів зустрічей із стейкхолдерами (Монастирський Г.Є., Іванова В.В., Долгошей В.Б., 5 хв).
  3. Про результати самоаналізу (Монастирський Г.Є., Ткач В.С.,5 хв).
  4. Про науковий семінар (Пономаренко С.М., Монастирський Г.Є., 5хв.).
  5. Про результати календарного контролю (Ткач В.С., 5хв.)
  6. Поточні справи:
    1. Про особливості РСО в умовах воєнного стану та перманентних виключень електроенергії (Ткач В.С., 4хв.)
    2. Про реєстрацію в My KPI (Ткач В.С., 2хв.)
    3. Про індивідуальні плани студентів (Ткач В.С., 2хв.)
    4. Про оновлення сайту (Бех С.В., 7хв)
    5. Про організацію екскурсій для студентів та викладачів (Монастирський Г.Є., Долгошей В.Б., 4 хв).
    6. Про відзнаки колег до 125-річчя КПІ ім. Ігоря Сікорського (Монастирський Г.Є., 4 хв.)
    7. Проведення вхідного контролю вступників першого курсу бакалаврату (Пінчевська Н.О., 2 хв.)
  7. Різне:
    1. Про участь студентів в конкурсу наукових робіт