Семінар AIP style – міжнародний стиль цитування та посилання в галузі фізики

Бібліотека КПІ запрошує науковців, викладачів, аспірантів, студентів до участі у науково-практичному семінарі “AIP style (стиль Американського інституту фізики) – міжнародний стиль цитування та посилання в галузі фізики”, що відбудеться 27 жовтня 2022 року о 15:00 онлайн на платформі Zoom.us.

Семінар відбудеться в межах Міжнародного тижня відкритого доступу та Всесвітнього тижня медійної та інформаційної грамотності (24-30 жовтня)

Ключові аспекти семінару:

• AIP Style як найбільш розповсюджений міжнародний стиль в галузі фізики;
  • особливості оформлення посилань у тексті роботи;
  • упорядкування списку використаних джерел.

Доповідач: Ніжинська Тетяна, консультант Центру інформаційної підтримки освіти та досліджень Бібліотеки КПІ

Семінар відбудеться на платформі Zoom

Реєстраціяhttps://bit.ly/3TNHquV

Інформація надана Центром інформаційної підтримки освіти та досліджень Науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»