Вебінар «Як знайти інформацію для навчання та досліджень у відкритому доступі»

Шановні колеги!

Запрошуємо студентів, аспірантів та усіх охочих до участі у заходах в межах Міжнародного тижня Відкритого доступу та Всесвітнього тижня медійної та інформаційної грамотності (24-30 жовтня).

💥Вебінар «Як знайти інформацію для навчання та досліджень у відкритому доступі»

Під час вебінару розглянемо:

• 👉пошукова система Бібліотеки КПІ – Каталог+;
  • 👉 де можна шукати повні тексти документів у режимі 24/7;
  • 👉в яких електронних архівах на вас чекає якісний інформаційний контент, доки ви години витрачаєте на перегляд понад 100 000 результатів пошуку в Google;
  • 👉як знайти інформацію та зберегти результати пошуку в Google Академії;
  • 👉як швидко вибирати доступні вільно повні тексти книги, статей комерційних видавництв та інші.

👥 Аудиторія: студенти, аспіранти та усі охочі дослідники.

📌Коли: 25 жовтня о 16:00

📌Де: Zoom

☑️Реєстрація на захід: https://bit.ly/3CZbLzr

Інформація надана: Центром інформаційної підтримки освіти та досліджень Науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»