Пішов з життя Віктор Федорович Рєзцов

З глибоким сумом сповіщаєм, що 10 жовтня 2022 року на 76-му році пішов із життя відомий учений у галузі відновлюваної енергетики, лауреат премії НАН України ім. Г.Ф. Проскури, заступник директора з наукової роботи Інституту відновлюваної енергетики НАН України член-кореспондент НАН України Віктор Федорович Рєзцов.

Рєзцов Віктор Федорович працював (за сумісництвом) на кафедрі прикладної фізики Фізико-технічного інституту з 2000 року.

Світла пам’ять про Віктора Федоровича Рєзцова збережеться в серцях усіх, хто його знав.
Висловлюємо щире співчуття рідним, близьким і колегам Віктора Федоровича у зв’язку з тяжкою втратою.