14.09.22 Засідання кафедри ПФ

Засідання кафедри, пройшло в змішаному форматі (очно та дистанційно) 14-го вересня о 16-10 в аудиторії 215-11-го корпусу.

Викладачі, які перебувають в Києві були присутні особисто в 11-му корпусі, а для тих, хто з об'єктивних причин не мав можливості бути присутнім фізично було організовано доступ за допомогою відео-конференц зв'язку через платформу Zoom.

Порядок денний розглянутих питань:

• Звіт аспірантів (Гордійко Н.О., Аспіранти: Ольховик Ілля; Орєхов Д.О; Потапов, Чернова Анна. Наукові керівники аспірантів)
  • Про впровадження рішень засідання Вченої Ради Університету (Монастирський Г.Є.) .
  • Про оновлення освітніх програм за спеціальністю 105 "Прикладна фізика та наноматеріали" і підготовку до самоаналізу (гаранти освітніх програм Іванова В.В., Монастирський Г.Є., Воронов С.О.)
  • Про проведення Дня першокурсника та можливості проведення тижня змішаного навчання для 1-го, 2-го та 3-го курсу бакалаврата. (Монастирський Г.Є., Ткач В.С.)
  • Про стан готовності кафедри провадження навчального процесу 2022-2023 в умовах дистанційного навчання - платформа Sikorsky Distance-навчальне середовище MOODLE та Е-кампус. ( Ткач В.С.)
  • Про продовження роботи наукового семінару кафедри, підготовку команди СТФ, роботу наукового гуртка (зав.каф. Монастирський Г.Є., Іванова В.В.)
  • Різне.