"Чи смачна колумбійська кава" та "МГД двигун" - семінари за участі студентів

Продовжуємо публікувати записи семінарів за участі студентів кафедри ПФ.

На youtube каналі кафедри прикладної фізики розміщено відео наукового семінару на якому доповідав студент 1 курсу магістратури кафедри прикладної фізики НН ФТІ, група ФФ-11мн Богдан Макарчук. Тема семінару "Оцінка параметрів концепту гібридної електрохімічної рушійної установки літального апарата" (анонс семінару). Семінару відбувся 9-го липня 2022 року.

Також 26-го травня 2022 року учасниця української команди студентка ФТІ Яна Калісецька розповіла про участь у Міжнародному турнірі фізиків, який пройшов у Колумбії. Яна поділилась враженнями від участі в самих "фізбоях", підготовці та в цілому від подорожі у таку неординарну країну як Колумбія.