25-го травня 2022 року засіданя кафедри ПФ

Шановні колеги, 25-го травня 2022 о 16:10 запрошуємо взяти участь у засіданні кафедри прикладної фізики. Засідання відбудеться онлайн на платформі zoom.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про особливості вступної кампанії 2022р. Монастирський Г.Є. (5 хв.)
  2. Про підготовку до сесії та закінчення навчального року. Монастирський Г.Є., Пінчевська Н.О., куратори (15 хв.)
  3. Про індивідуальний вибір студентів. Ткач В.С. (5 хв.)
  4. Про рейтингування науково-педагогічних працівників. Монастирський Г.Є., Ткач В.С. (5 хв.)
  1. Про роботу в умовах дистанційного навчання (стан заповнення поточного контролю педагогічного навантаження НПП кафедри, Кампус, РСО, силабуси). Монастирський Г.Є., Ткач В.С. (7 хв.)
  1. Щодо відпустки викладачів кафедри. Монастирський Г.Є. (5 хв.)
  2. Про захист магістрів, проведення конференції студентів та поновлення роботи семінару, Іванова В.В., Пономаренко С.М. (5 хв.).
  3. Різне.
Параметри онлайн конференції zoom буде надіслано у телеграм групу ПФ.Викладачі та на особисті email.