XX Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених

Конференція відбувається щорічно на базі Навчально-наукового Фізико-технічного інституту Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”. До участі запрошуються студентіи, аспірантіи та молоді науковці закладів вищої освіти і науково-дослідних установ України.

Основна мета конференції – обмін досвідом та досягненнями між молодими науковцями, що працюють у різноманітних галузях математики, фізики та інформатики.

Напpямки pоботи конфеpенцiї:

• Актуальні питання сучасної фізики
  • Фізика енергетичних систем
  • Математичне та комп’ютерне моделювання
  • Математичні методи кібернетичної безпеки
  • Теоретичні та прикладні проблеми криптографічного захисту інформації
  • Системи та технології кібернетичної безпеки
  • Фізико-технічні аспекти кібербезпеки
  • Математичного моделювання та аналізу даних

Сайт конференції http://conf.ipt.kpi.ua/