Пішов з життя Олександр Сергійович Шкабара

Пішов з життя Олександр Сергійович ШкабараЗ великим сумом повідомляємо, що вчора 19.02.2022 на 71-му році життя не стало Шкабари Олександра Сергійовича. Доцент, кадидат фізико-математичних наук, автор багатьох навчально-методичних і наукових праць, більшу частину життя Олександр Сергійович присвятив введенню студентів в захоплюючий світ математики. Диференціальне та інтегральне числення в його представленні ставало цікавою пригодою зі щасливим фіналом, про що із вдячністю пам'ятає не одне покоління студентів кафедри прикладної фізики. Олександр Сергійович був людиною неординарною, з широкою ерудицією, чудовим почуттям гумору, душевною щедрістю, повагою до студентів, яким прагнув передати всі свої знання і любов до математики. Він готував студентів ФТІ до олімпіад високого рівня з математики, на яких вони незмінно виборювали призові місця. Олександр Сергійович не був осторонь життя, був душею компаній в колі однодумців, мав досвід спортивних туристських походів, покорював гірські перевали Кавказу, допомагав і пітримував товаришів в скрутні моменти.
Висловлюємо глибоку скорботу і співчуття рідним і близьким з приводу непоправної втрати.