Вітаємо Негрійко А.М. з ювілеєм

Шановний Анатолію Михайловичу!
Від імені усього науково-педагогічного колективу кафедри вітаємо Вас із 70-річним ювілеєм!

7-го лютого 1952 року у с.Томашівка Сумської області народився майбутній видатний навковець та чудовий викладач Негрійко Анатолій Михайлович. А сьогодні, у 2022 році, Анатолій Михалович вже є доктором фізико-математичних наук, членом-кореспондентом Національної Академії Наук України, доцентом кафедри Прикладної фізики та заступником директора Інституту Фізики НАНУ, автором більше 140 наукових публікацій та людиною яка своїма лекціями зацікавила до наукової творчості не одне покоління студентів фізиків.

Бажаємо не втрачати оптимізму, бадьорості та міцного здоров’я. Нехай Ваші мудрість, життєвий досвід продовжують надихати ще багато поколінь студентів, аспірантів, колег, з якими Ви працюєте вже впродовж десятків літ.

Колектив кафедри Прикладної фізики

Галерея новин