09.02.22 засідання кафедри ПФ

09.02.22 засідання кафедри ПФШановні викладачі, 9-го лютого 2022 року о 16:10 онлайн на платформі zoom.us пройде засідання кафедри.

Посилання на zoom-конференцію буде надіслано на особисті email адреси. Можливість підключення та реєстрації буде відкрито о 16:00. Прохання не запізнюватись.

Прохання також підготувати пропозиції до пункту 5 порядку денного.

Порядок денний засідання:

1. Звіти аспірантів (Гордійко Н.О., 15 хв.).
  2. Про результати осінньої сесії (Ткач В.С., 5 хв).
  3. Питання щодо вступу в магістратуру (Монастирський Г.Є., 7хв.).
  4. Про роботу відбіркової комісії (Муравов С.О., 5хв.).
  5. Питання щодо вступу на 1 курс бакалаврату (пропозиції від співробітників про напрямком діяльності, 15хв.)
  6. Про роботу наукового семінару (Монастирський Г.Є., 4хв.).
  7. Про участь НПП кафедри в громадських професійних об’єднаннях (Воронов С.О., 5хв.).
  8. Про конкурс студентських робіт (Ткач В.С., 4хв.).
  9. Різне.