08.12.21 засідання кафедри ПФ

Шановні співробітники кафедри прикладної фізики 8-го грудня 2021 року о 16:00 відбудеться засідання кафедри.

Зустріч пройде онлайн на платформі zoom.us. Посилання буде надіслано на email та розміщено у телеграм групі.

Порядок денний:

1. Оновлення освітніх програм всіх рівнів навчання. Обговорення пропозицій, запропонованих гарантами ОП та членами НМКУ 105. (Доповідачі: гаранти)
  2. Про результати Ректорського контролю 3-го курсу. Про хід підготовки до РК 4-го курсу. (Доповідач: Кривенко-Еметов Я.Д.)
  3. Нагадування щодо необхідності проставлення в системі е-кампус результатів другого календарного контролю (Доповідач: Ткач В.С.)
  4. Про нові вимоги до проходження конкурсу для штатних НПП ( Доповідач: Ткач В.С.)
  5. Про підготовку наукового звіту кафедри (Доповідач: Долгошей В.Б.)
  6. Про стан сайту кафедри (Визначення дати зустрічі)