10.11.21 Засідання кафедри

Шановні співробітники кафедри прикладної фізики, запрошуємо прийняти участь у засіданні кафедри яке відбудеться 10-го листопада 2021 року о 16:10 онлайн на платформі Zoom.

Порядок денний засідання:

• Результати моніторингу виконання ліцензійних умов викладачами кафедри (Монастирський Г.Є.)
  • Ректорський контроль (Пінчевська Н.О.)
  • Робота з інструментами дистанційного навчання: Кампус та Мудл (Ткач В.С., Пономаренко С.М)
  • Результати календарного контролю (Ткач В.С.)
  • Про хід виконання Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» на кафедрі ПФ (Вороницька С.М.)
  • Кадрові питання (справи Пономаренко С.М. та Кохтич Л.М.)
  • Про початок роботи наукового семінару кафедри (Монастирський Г.Є.)
  • Різне

Посилання на онлайн зустріч у zoom буде надіслано на особисті email.